Nowoczesne technologie

 

Podczas procesu produkcji wykorzystujemy technologie pozwalające na zwiększenie jakości naszych kotłów, co przekłada się na przedłużenie ich żywotności. Najważniejszymi innowacjami wykorzystywanymi przez naszą firmę są:

 

  1. Kształtki z betonu ogniotrwałego usytuowane po bokach i na górze paleniska, wykonywane przez naszą firmę pozwalają na zwiększenie temperatury spalin, co skutkuje lepszym dopalaniem substancji szkodliwych dla zdrowia.

  2. Zastosowanie kształtek ceramicznych o specjalnym kształcie pozwala na zatrzymanie procesu emisji pyłów do atmosfery.

  3. Nowoczesny sterownik mikroprocesorowy w połączeniu z motoreduktorem pozwala na precyzyjne dawkowanie paliwa w paliwa.

 

 

 

Podczas instalacji kotłów centralnego ogrzewania ważne jest by wykorzystać najlepsze urządzenia i najwyższej jakości materiały, i przy tym nie zrujnować swojego portfela, dlatego nasza firma podczas modernizacji kotłowni wykorzystuje sprawdzone technologie, które pozwalają na długą żywotność kotła, jego bezpieczeństwo oraz zmniejszenie kosztów podczas eksploatacji. Są to:

 

  1. Instalacje i modernizacje kotłowni z użyciem rur i kształtek miedzianych łączonych technologią lutowania miękkiego. Rozwiązanie to zapewnia najwyższą trwałość i estetykę konstrukcji.

  2. Połączenie kotła z instalacją za pośrednictwem zaworu 4-drogowego zapewniającego jakościową regulację temperatury czynnika grzewczego oraz ochronę kotła przed korozją niskotemperaturową.

  3. Zmiana systemu ogrzewania z otwartego na zamknięty. Rozwiązanie to wyklucza korozję wewnętrzną instalacji i grzejników.

  4. Użycie energooszczędnych pomp cyrkulacyjnych sterowanych elektronicznie,  co zmniejsza rachunki za energię elektryczną.