• Image Description
  Image Description
  Image Description
  Image Description
 • Image Description
  Image Description
  Image Description
  Image Description
 • Image Description
  Image Description
  Image Description
  Image Description
 • Image Description
  Image Description
  Image Description
  Image Description
 • Image Description
  Image Description
  Image Description
  Image Description

Zakład Kotlarsko - Ślusarski

BIO WULKAN LUX i BIO-WULKAN PELLET

Nowy BIO WULKAN LUX i BIO-WULKAN PELLET w klasie 5 o mocach od 21 do 40 kW!
Więcej

Dystrybutorzy

Znajdź najbliższego dystrybutora naszych produktów.
Więcej

Pliki do pobrania

Ulotki, świadectwa, cenniki
Więcej

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Więcej

Kotły i piece C.O.

Technika grzewcza nie ma przed nami żadnych tajemnic. Rozpoczynając działalność w 1989 roku, skupialiśmy się głównie na produkcji kotłów c.o. zasilanych gazem. Rozbudowaliśmy swoją ofertę w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku, a przede wszystkim naszych klientów. Dlatego aktualnie w naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno kotły c.o. zasypowe, jak i bardziej zaawansowane technologicznie piece c.o. z automatycznym podajnikiem. W trosce zarówno o komfort użytkownika, jak i ochronę środowiska naturalnego oferujemy Państwu piece klasy piątej. Są to innowacyjne rozwiązania do ogrzewania budynków mieszkalnych oraz przemysłowych wyróżniające się zmniejszoną emisją szkodliwych pyłów.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę – aktualnie znajdą Państwo u nas nie tylko systemy ogrzewania, ale i grille ogrodowe czy też stojaki na worki do segregacji odpadów.

 

Kotły C.O. z podajnikiem

Łatwość obsługi, a także oszczędność kosztów ogrzewania zapewniają kotły c.o. z podajnikiem. Umożliwiają one precyzyjne dozowanie ilości paliwa – systemem zarządza zaawansowany sterownik monitorujący wszystkie parametry pracy pieca. W asortymencie posiadamy produkty o różnej mocy przeznaczone do ogrzewania budynków mieszkalnych oraz przemysłowych.

Kotły 5 klasy

Prezentowane kotły 5 klasy cechują się nie tylko łatwością w obsłudze, ale i bardzo niską emisją zanieczyszczeń. Tego typu piece emitują do środowiska nawet 3 razy mniej szkodliwych pyłów. Zasilane są na pellet drzewny bądź też ekogroszek i wyposażone są najczęściej w automatycznie sterowany podajnik.

Kotły zasypowe

W większości gospodarstw domowych wciąż spotkać można tradycyjne kotły zasypowe. Swoją popularność zawdzięczają niskiej cenie oraz możliwości spalania różnego rodzaju paliw. Piece te przystosowane są do pracy w dwóch trybach – rozpalane od dołu bądź też od góry. Wymagają ręcznego uzupełniania paliwa.

 

Prowadzony przez nas Zakład Kotlarsko - Ślusarski sięga po najnowocześniejsze rozwiązania zwiększające wydajność urządzeń grzewczych. Kotły automatyczne BIO WULKAN LUX i BIO-WULKAN PELLET powstały z myślą o tym, by oddać w Państwa ręce solidne, wydajne i sprawne produkty o wydłużonej żywotności. Zastosowanie nowoczesnych elementów umożliwiło stworzenie produktów ergonomicznych, pozwalających na zatrzymanie procesu emisji szkodliwych pyłów. Kotły automatyczne to nie nasz jedyny produkt. Proponujemy również grille ogrodowe, a także stojaki na worki, które ułatwiają segregację odpadów. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością naszego Zakładu Kotlarsko - Ślusarskiego. Znajdź dystrybutora naszych produktów w pobliżu miejsca zamieszkania. A jeśli masz dodatkowe pytania – czekamy na kontakt.

parp logo

Informujemy, że firma nasza otrzymała z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wsparcie w ramach dużego bonu na projekt współfinansowany z budżetu państwa w ramach dotacji celowej. Projekt miał na celu opracowanie i wdrożenie nowej, innowacyjnej, konstrukcji typoszeregu automatycznych kotłów c.o. zasilanych węglem kamiennym sortyment groszek o mocach 19 ÷ 150 kW zoptymalizowanej pod kątem redukcji stężenia pyłu w spalinach. Efektem powyższej współpracy jest wdrażanie do produkcji nowego typoszeregu kotłów Bio-Wulkan Lux spełniających wymagania normy PN-EN 303-5:2012. I tak w klasie 5 znalazły się kotły o mocy 21-40 kW, natomiast w klasie 4 kotły o mocach 42, 84 i 168 kW.