Serwis kotłów

Produkujemy i dostarczamy Państwu różnego rodzaju piece do ogrzewania zarówno domów, jak i obiektów przemysłowych. Działalnołą w tym sektorze prowadzimy już od 1989 roku, co pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia oraz wiedzy. Wiedzą tą chętnie dzielimy się z naszymi klientami, oferując nie tylko produkcją i sprzedaż, ale i serwis kotłów różnego typu.

W przypadku zauważenia nieprawidłowości w funkcjonowaniu pieca, należy skorzystać z pomocy profesjonalisty. Samodzielne próby naprawy podjęte przez osoby nieposiadające fachowej wiedzy mogą okazał się zbyt ryzykowne. Dlatego zapraszamy do kontaktu – zapewniamy nie tylko profesjonalny, ale i szybki serwis kotłów c.o. Dysponujemy ponadto bogatym zapleczem części zamiennych, co znacznie przyspieszy realizację usługi.

Zamawiając serwis kotłów, należy przygotował podstawowe informacje o rodzaju usterki, a także nazwą oraz moc pieca. Pomoże to usprawnić oszacowanie zakresu prac oraz ich kosztów, a także orientacyjnego terminu i czasu naprawy.